Nagłowek

ZAPRASZAMY NA
ZMYSŁOWE SESJE BUDUAROWE
DO LOFT ATELIER INSPIROWANE:
KRÓLOWĄ BURLESKI –
DITA VON TEESE

W LOFT ATELIER zrobi się gorąco! Tworzymy dla Was BUDUAR…naszą inspiracją są: królowa burleski – czyli Dita von Teese oraz buduar – miejsce, które od zawsze należało tylko do kobiet – zazwyczaj znajdowało się między sypialnią, a salonem. To tam, ukryte przed ciekawskimi spojrzeniami, damy zakładały pończochy, podwiązki, sznurowały gorsety, pudrowały policzki. Buduar od zawsze owiany był tajemnicą i rozbudzał męską wyobraźnię.

Przeniesiemy Was do innego świata gdzie poczujecie swoje piękno, odwagę, kreatywność a Wasza kobiecość rozkwitnie w intymnym świecie buduaru i niezwykłej scenografii…

Sesja zdjęciowa będzie tym razem czymś więcej niż czasem spędzonym przed obiektywem. Będzie przygodą i podróżą po zmysłowych zakamarkach wyobraźni.


Zasady realizacji sesji:

 • Koszt sesji indywidualnej: 1500 zł
 • Czas trwania: 1,5 godziny czasu zdjęciowego
 • Czas na przygotowanie: 30 minut
 • Miejsce: LOFT ATELIER ul. Bałtycka 33a, Poznań
 • Sesja trwa od 02 -28 lutego, w godzinach: 11:00 – 21:00
 • Sesje łączone: na sesję mogą przyjechać jednocześnie dwie panie – dzieląc między siebie koszty i liczbę otrzymanych zdjęć.
 • Wspólna celebracja: cały dzień i cały LOFT tylko dla Was! Zamykamy drzwi na klucz! 4 przyjaciółki – 1200 zł od osoby. Możemy przygotować dla Was więcej: Szampana? Makijaż? Fryzura? Lunch? – napisz do nas bo to może być Wasze wspólne, piękne przeżycie.
 • Terminy oddania materiałów:
 • W ciągu 3 dni od sesji oddejmy podglądy 20 zdjęć jpg bez edycji
 • Z tej puli należy wybrać 10 najbardziej odpowiadających ujęć.
 • Wybrane zdjęcia poddane zostaną starannej fotoedycji i przekazane klientce w ciągu 5 dni, w dwóch formatach:
  – lekkie jpg (rozdzielczość 800×1200 px z optymalizacją do wyświetlania w internecie)
  – duże pliki jpg – umożliwiające wykonanie odbitki lub wydruku
 • Na specjalne zamówienie nasi podwykonawcy mogą przygotować dla Państwa odbitki oprawione lub zapakowane w personalizowane pudełka zdobione ręczną kaligrafią, artystyczne wydruki wielkoformatowe lub reprodukcję zdjęć w szlachetnej technice fotograficznej – cyjanotypii – szczegóły ustalimy indywidualnie po wykonanej sesji

Jak zarezerwować termin:

 • dokonaj przelewu na konto: Artsize sp.z o.o. sp.k: SANTANDER BANK POLSKA S.A:
  Nr. 57 1090 1447 0000 0001 1848 0259 wpisz w tytule przelewu: „BUDUAR oraz imię i nazwisko”
 • prześlij do nas potwierdzenie przelewu na adres: loft@artsize.pl będziemy mieli kontakt mailowy do wysłania zdjęć.
 • zadzwoń umówić się na sesję: Magda tel: 600 249 218
 • zrobione? No to Witamy w świecie piękna i zmysłów

Chcesz się dowiedzieć kto za tym stoi?:

Pod wpływem fascynacji klasycznym pięknem zdecydowałyśmy zaoferować tym razem elegancką, wysublimowaną i podkreślającą subtelne piękno kobiecego ciała czarno-białą fotografię. Tak jak zdjęcia Helmuta Newtona czy Richarda Avedona – nasze sesje będą wyjątkowe – a wśród natłoku zdjęć jaki nas zalewa wyróżni je elegancja z odrobią szaleństwa.

Zdjęcia realizowała będzie Magdalena Adamczewska – fotografka ze zmysłowością wypisaną na twarzy. Kocha kobiety. Ma w sobie spokój, otwartość i potrafi sprawić, że każdy czuje się przy niej swobodnie i pięknie. Co więcej – widzi w ludziach ich najlepsze cechy i potrafi je wydobyć. Przygotowaniem scenografii zajęła się Gabi Prządka z ARTSIZE, jej kreatywność nie zna granic, potrafi zbudować niezwykły świat, przenieść wszędzie poprzez scenografię. Będzie to autorska, wysmakowana i zaskakująca aranżacja. Czy można zrobić buduar z pończoch? Owszem…powstała niezwykła, tajemnicza instalacja, pełna światłocieni i nieziemskich przedmiotów, czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!

Magdalena Adamczewska – fotografka z wieloletnim doświadczeniem, ukończyła fotografię na wydziale operatorskim Łódzkiej Szkole Filmowej (PWSFTviT). Reportażu uczyła się również u Krzysztofa Millera – najlepszego polskiego reportera ostatnich dwóch dekad, z którym przygotowała między innymi retrospektywę jego fotografii w warszawskiej Galerii Zachęta w 2008 roku.

Równie sprawnie jak aparatem posługuje się piórem, dlatego często kompleksowo realizuje reportaże czy wywiady wcielając się w rolę fotografa i dziennikarza jednocześnie. Łącząc te dwie role pracowała dla takich magazynów jak „Twój Styl”, „Weranda”, „Weranda Country”, „Kuchnia”, „Gospodyni”, „Horse Bussines” czy „Piękno&Pasje” gdzie dodatkowo pełniła funkcję redaktora artystycznego.

Realizowała materiały tworząc reportaże literackie, a także spotykając się w wywiadach z polskimi artystami, między innymi: Michałem Żebrowskim, Grzegorzem Tournauem, Stanisławem Soyką, Marią Sadowską, Karoliną Wajdą, Krzysztofem Antkowiakiem czy Marią Peszek.

Poza działalnością prasową i pracą komercyjną (specjalizuje się również między innymi w fotografii biznesowej, kulinarnej, fotografii wnętrz) jest autorką zdjęć do licznych albumów, przewodników i monografii. Z dużą świadomością buduje kadry nadając im niepowtarzalny charakter. Fotografuje architekturę, fascynuje się dokumentem (twórczością takich artystów jak Bernd & Hilla Becher, Andreas Gursky) oraz street photography. Przede wszystkim jednak fascynuje ją świat, ludzie i relacje między nimi. Uważa, że każdy człowiek ma w sobie piękno i ona potrafi je dostrzec i uchwycić.

Od samego początku fotografuje realizacje firmy Artsize czytając w myślach ich projektantów oraz pozostawiając niezwykły ślad po ulotnym pięknie jaki tworzą.

Gabriela Prządka – Przez ostatnie 19 lat zrealizowała setki scenografii dla różnorodnych wydarzeń – ślubów i eventów – od tych najbardziej kameralnych, po wielkoskalowe gale pod marką Artsize. Posiada unikalne doświadczenie dekoratorskie nie tylko w branży ślubnej, ale także reklamowo-eventowej oraz wnętrzarskiej. Pracowała dla wielu znanych marek, luksusowych brandów oraz słynnych osób ze świata sportu, sztuki oraz biznesu: tj. Łukasz Fabiański, Piotr Zieliński, Agnieszka Radwańska, Michał Kwiatkowski, Justyna Steczkowska, Mateusz Ziółko, Sylwia Romaniuk, Wojciech Kostrzewa, Krzysztof Pawiński, i wielu innych. W swojej pracy łączy precyzyjny warsztat rzemieślniczy z humanistyczną podbudową, sprawiającą, że jej realizacje przeobrażają się w opowieść – o ideach, o życiu, o pasjach. Metaforyczny świat tworzonych przez nią scenografii i projektów wnętrz nacechowany jest artystycznymi odniesieniami, wędrówkami po stylach, zabawą z przestrzenią i formą.
Jako historyk sztuki przez wiele lat zajmowała się wyceną i ekspertyzami dzieł sztuki, współtworzyła kolekcje prywatne i muzealne. Głęboko wierzy, że interdyscyplinarna wiedza, szeroki horyzont i nieustanna ciekawość świata jest niezbędnym warunkiem sukcesu.
KONTAKT

Magda tel. +48 600 249 218

Gabi tel. +48 604 790 477

e-mail: loft@artsize.pl