Oferta
PORTFOLIO

Wesela_Oferta

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Pragniemy aby ten dzień był wyjątkowy. Dla nas i dla naszych gości. Tego dnia chcemy się wspaniale bawić, ciesząc się jednocześnie niepowtarzalną atmosferą naszego przyjęcia. Dlatego każdy szczegół ma dla nas ogromne znaczenie.

Wiele par zwraca się do nas po projekt, który odzwierciedli ich osobowość, styl, temperament i marzenia, ponieważ na ten jeden dzień pragną zaprosić gości do swojego świata. Czasami jest to jasno określona wizja, wyrazista koncepcja, innym razem jedynie delikatna wskazówka. Niezależnie od punktu wyjścia, efekt naszej współpracy zawsze przechodzi najśmielsze oczekiwania par, które nam zaufały i dzień ich ślubu staje się niezapomniany. Również dla nas.

Od wielu lat tworzymy projekty oparte na naszej misji. Wychodzimy poza ramy tradycyjnego podejścia do dekoracji ślubnych. Pragniemy, aby cała przestrzeń którą aranżujemy uświetniała Wasz dzień. Potrafimy mistrzowsko dopasować projekt do miejsca, które wybraliście i nadać mu odpowiedni klimat. Nasze indywidualne podejście, profesjonalizm i dbałość o detale powoduje, że ten dzień należy do Was.

Aby poznać Wasze oczekiwania przygotowaliśmy szczegółową ankietę. Dzięki niej będziemy mogli określić zakres oferty. Pytamy również o Wasze preferencje odnośnie stylu, aby przygotowana przez nas oferta odpowiadała Waszym oczekiwaniom.

 

Prosimy o kontakt na: artsize@artsize.pl

Wyślemy do Państwa ankietę i zaczniemy wspólną, piękną przygodę. Zapraszamy!