O nas


Tylko sztuka jest miarą wyobraźni. Jeśli jest taki dzień, taka chwila, która ma wyglądać inaczej niż wszystkie inne momenty w czasie – to przestrzeń musi się do niej dostosować! I choć by była zamkiem, namiotem, czy halą fabryczną, znalazła się pod mostem, blachą falistą, czy gołym niebem – to, ta przestrzeń musi się ugiąć i dać się ubrać. Nie zwyczajnie, nie podobnie. A wyjątkowo. Dla tej jednej chwili.
I tylko tak można sprostać wyobraźni.


…podziwiam – Joanna Jodełka

 

Zespół


Gabriela Prządka (Gasparska)

Założyciel i projektant Artsize.

 

Historyk sztuki z wykształcenia, z zamiłowania znawca biżuterii sarmackiej. Przez wiele lat zajmowała się wyceną i ekspertyzami dzieł sztuki, współtworzyła kolekcje prywatne i muzealne. Od dawna też zmienia rzeczywistość, wymyślając i budując unikatowe scenografie. Odważne, szalone, czasami urocze w zależności od okazji i zamówienia, ale zawsze w myśl idei wyjątkowe miejsce, szczególny czas, niepowtarzalny pomysł, perfekcyjna realizacja! Prywatnie góralka narciarka.

 

 


Agata Hemmerling-Kowal

Zarządza i buduje Artsize

 

Ekonomista z wykształcenia, esteta z zamiłowania. Przez ostatnie lata prowadziła własne restauracje. Zajmowała się też szczególną dystrybucją – sprowadzała z całego świata wyjątkowe ryby, owoce morza i homary, dostarczając je do najlepszych restauracji w Polsce. Dziś z pasją zamienia marzenia Młodych w rzeczywistość, będąc dla nich jednocześnie ostoją spokoju i pewności. Poszukuje smaku we wszystkim co ją otacza i znajduje go w pracy,  zabawie, niezwykłych podróżach, wytrawnym winie i dobrej kuchni… Prywatnie zawsze z apetytem na inspirującą pracę i ciekawych ludzi. Jest więc smakoszem absolutnym.

 

 


Joanna Ochocka-Wieczorek

Koordynator realizacji

 

Z wykształcenia polonistka, z doświadczeniem w pracy w radiu, agencji reklamowej, oraz magazynie o sztuce ARTEON. Osoba do zadań specjalnych ArtSize, z firmą zaprzyjaźniona od samego początku.  Razem z ArtSize poznała piękne miejsca, obiekty a przede wszystkim świetne Młode Pary. W pracy wykorzystuje swój zmysł organizatorski i wyczucie estetyczne. Produkuje, koordynuje a jednocześnie wije wianki. Prywatnie wielbicielka kryminałów i muzyki rockowej.

 

 

 


Ewa Dziewolska-Kawka

Opiekun klienta

 

Z wykształcenia historyk sztuki, w praktyce kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Była handlowcem, ankieterem, headhanterką, pracownikiem agencji reklamowych, galerii sztuki, projektantką ogrodów. Praca w ArtSize pozwoliła na scalenie tych wszystkich doświadczeń dodatkowo okraszonych otwartością na ludzi. Środowisko, w którym czuje się jak ryba w wodzie to góry, łąki, lasy.. Z harmonii natury czerpie siłę, spokój i radość życia.

 


Joanna Drożdzyńska

Producent projektów.

 

Z wykształcenia i zamiłowania ogrodnik , florysta. Jako inżynier podejmowała wyzwania związane ze stolarstwem, aranżacją  wnętrz, krawiectwem oraz rękodziełem. Trafiła nawet do stoczni, gdzie produkowała i sprzedawała jachty, w tym dalekomorskie. Przyjazne wiatry przywiodły ją do bezpiecznej przystani jaką jest ARTSIZE, gdzie wykorzystuje zdobyte doświadczenie i realizuje wszystkie swoje pasje. Prywatnie rodzic na etacie, uwielbia podróże, owoce i miłe towarzystwo.

Siedziba