Artsize
Nasz zespół

Tylko sztuka jest miarą wyobraźni.Jeśli jest taki dzień, taka chwila, która ma wyglądać inaczej niż wszystkie inne momenty w czasie – to przestrzeń musi się do niej dostosować! I choć by była zamkiem, namiotem, czy halą fabryczną, znalazła się pod mostem, blachą falistą, czy gołym niebem – to, ta przestrzeń musi się ugiąć i dać się ubrać. Nie zwyczajnie, nie podobnie. A wyjątkowo. Dla tej jednej chwili.
I tylko tak można sprostać wyobraźni.


…podziwiam – Joanna Jodełka

 

_MG_2138 _MG_2099

siedziba ARTSIZE


różne drogi, wspólna pasja…Gabriela Gasparska

Założyciel i projektant Artsize. Historyk sztuki z wykształcenia, z zamiłowania znawca biżuterii sarmackiej. Przez wiele lat zajmowała się wyceną i ekspertyzami dzieł sztuki, współtworzyła kolekcje prywatne i muzealne. Od dawna też zmienia rzeczywistość, wymyślając i budując unikatowe scenografie. Odważne, szalone, czasami urocze w zależności od okazji i zamówienia, ale zawsze w myśl idei wyjątkowe miejsce, szczególny czas, niepowtarzalny pomysł, perfekcyjna realizacja! Prywatnie góralka narciarka.

Agata Hemmerling-Kowal

Zarządza i buduje Artsize. Ekonomista z wykształcenia, esteta z zamiłowania. Przez ostatnie lata prowadziła własne restauracje. Zajmowała się też szczególną dystrybucją sprowadzała z całego świata wyjątkowe ryby, owoce morza i homary, dostarczając je do najlepszych restauracji w Polsce. Dziś zarządza nieruchomościami, dalej poszukując smaku we wszystkim, co ją otacza. I znajduje go w życiu, podróżach, własnej kuchni… Prywatnie zawsze z apetytem na inspirującą pracę. Jest więc smakoszem absolutnym.